Dižojas ar stilu un eleganci. Talsinieces rada savu modes skati

Augusta vidū, kad ražas pilnbrieda laiks, ļaudis no malu malām dodas uz Talsiem pēc dižiem pirkumiem Dižmāras gadatirgū. Taču šogad visvairāk dižojās nevis lauksaimnieki ar savu ražu, bet Talsu skaistākās dāmas, kuras radījušas tērpus modes skatei. 

Graciozi, sievišķīgi, eleganti, gaisīgi… Komplimentus par “Elvīra Korfs šūšanas un hobiju akadēmijas” dalībnieču pašu dizainētajiem un pašu šūtajiem tērpiem varētu turpināt bārstīt un bārstīt. Modes skatē viņas savu veikumu atrādīja trīs iznācienos, pirmo sākot ar jūras tēmu. “Lielākai daļai sieviešu sajūtas, kad viņa uzvelk skaistu, jaunu kleitu, paceļ gan garastāvokli, gan sajūtas. Viņa iet, dara labas lietas, staro. Un principā pasaule kļūst labāka,” saka Ina Brūvere, “Elvīra Korfs šūšanas un hobiju akadēmijas” vadītāja.

Gatavošanās notikusi jau no ziemas, taču mazliet, mazliet dažām pietrūcis laika džinsu kolekcijai. Taču vienalga dāmas atraktīvi iesaistījās modes skatē, tomēr tieši laiks šūšanā ir izaicinājums. “Pateicoties tam brīnišķīgajam kolektīvam, kāds mums ir šūšanas akadēmijā, ļoti bieži un ļoti daudzas no mums pārvar tādas grūtības, kas sākumā likās nepārvaramas. Ļoti daudzas meitenes šuva tērpus vēl pagājušā naktī, es tajā skaitā. Daudzas šuva arī vēl šodien. Bija meitenes, kurām palīdzēja šūt vīri un mammas, bet gala rezultātā mēs esam visas kopā. Šodien rādām, ko esam paveikušas,” saka Baiba Karole, “Elvīra Korfs šūšanas un hobiju akadēmijas” dalībniece.

Adrenalīns, milzīga enerģija, saviļņojums un gandarījums par paveikto – tā dāmas atzīst starp modes skates iznācieniem. 

Šī ir akadēmijas dalībnieču otrā modes skate, taču šovasar viņas papildinājušas vairākus pasākumus, dienas gaismu ieraudzījusi arī Inas Brūveres pirmā kolekcija. Tumsai nolaižoties pār Talsiem, modes skate sasniedza savu kulmināciju, atrādot melno tērpu kolekciju. Brūvere: “Redzi, kā viņas uzplaukst, kad viņām sanāk tie tērpi un viņas sapucējas pirms došanās uz mēles? Tas ir tas, kāpēc es to daru. Jo tās sajūtas, kad es redzu, ka cilvēks uzvelk apģērbu, ko pats ir radījis, paskatās spogulī un atplaukst… vienkārši atplaukst… Vai viņa atnāk un saka: “Man izteica komplimentus par to, kas man ir mugurā!” Tas ir mans gandarījums.”

Akadēmijā darbojas ap 50 dažāda vecuma sieviešu, bet modes skatei darbus radījušas 27. Nākamgad noteikti būšot vairāk.