Vērtīgākās rotaļlietas un mēbeles bērniem, kā arī padomi to izvēlē

Strauji tuvojas septembris, kad vedīsim savus mazos uz bērnudārziem un skolām. Varbūt esat izvēlējušies bērnu skološanu mājās. Šobrīd ir vērts pievērst uzmanību tām aktivitāšu rotaļlietām, kā arī mēbelēm, kas ne tikai dod bērnam rotaļu prieku, bet arī nostiprina bērna pirmās izglītības prasmes. Te dažus vērtīgus padomus Tev sniegs Latvijas uzņēmums „LiL HOUSE”, kura mērķis ir veidot dizainu un ražot multifunkcionālus un izglītojošus koka produktus bērniem.  

Kas aktuāls?  

Populārie aktivitāšu dēļi jeb bizibordi 

Pēdējos gados viena no nemainīgi pieprasītākajām rotaļlietām ir aktivitāšu dēlis jeb bizibords. Šādu rotaļlietu izvēlas bērniem no 1.5 gadu vecuma, bet ir ģimenes, kas mazulim savas prasmes piedāvā attīstīt jau no 1 gada. Popularitāti šāda attīstošā rotaļlieta guvusi, jo tajā ietverti daudzi sensorie elementi, kas mazulim attīsta smalko motoriku un lietu uztveri. Bērnam paaugoties, tiek piedāvāti jauna tipa aktivitāšu dēļi un izglītojošās sienas ar ievietojamiem mācību dekoru kompletiem, kur atradīsiet gan alfabētu, gan ciparus, gan mācību pulksteni, kā arī dažādu tēmu dekorus.  

Noderīgi! Ja meklējat bērnam atbilstošu aktivitāšu dēli/bizibordu, „LiL HOUSE” piedāvā vairāku izmēru un personalizētus produktus. Sazinieties ar mums, jo varam izgatavot bizibordu jums nepieciešamos izmēros, krāsās un komplektācijā, kā arī varam to personalizēt ar bērna vārdu.

C:\Users\User\Documents\Edite\31949\Edite\PROJEKTI_2018\__SIA LIL HOUSE\Marketings\Uzņēmuma apraksts\2023-08-ReTV konkursam\foto rakstam\2-lil-house-bizibords.jpg   C:\Users\User\Documents\Edite\31949\Edite\PROJEKTI_2018\__SIA LIL HOUSE\Marketings\Uzņēmuma apraksts\2023-08-ReTV konkursam\foto rakstam\2-lil-house-aktivitasu-delis.jpg

https://lil-house.com/product-category/aktivitasu-deli-un-bizibordi/?lang=lv

Rotaļlietu dažādība un funkcijas  

Rotaļlietas vērtību nosaka tas, cik aktuāla tā ir bērnam dotajā attīstības posmā. Rotaļlietas var iedalīt vairākās grupās: izglītojošās rotaļlietas, kas sniedz pirmās zināšanas; lomu spēļu jeb fantāziju veicinošās rotaļlietas, kas mūsu atvases rosina attēlot pirmās prasmes, kopējot tās no vecākiem (piemēram, spēlēs ar rotaļu virtuvēm vai rotaļu namiņos); kā arī aktivitāšu rotaļlietas, kas veicina kustību attīstību (piemēram, koka aktivitāšu kubi ar rāpšanās funkciju). 

Noderīgi! Visas minētās rotaļlietas ir svarīgas bērna harmoniskai attīstībai. SIA „LiL HOUSE” piedāvā virkni ar dažādiem produktiem, kas sniedz bērnam vispusīgu attīstību un ir izmantojamas ikdienas rotaļām ģimenē, kā arī ir pielietojamas bērnu grupiņās bērnudārzos.    

C:\Users\User\Documents\Edite\31949\Edite\PROJEKTI_2018\__SIA LIL HOUSE\Produkti\LIL-HOUSE-PRODUKTI\Kubs\Kubs ar tafeli\etsy listingam\Studio-17303.jpg

https://lil-house.com/veikals/?orderby=date&lang=lv

Praktiski ieteikumi rotaļlietu un bērnu mēbeļu izvēlei

  • Seko līdzi, lai produkts ir marķēts, drošs bērniem un tiek lietots atbilstoši vecumam. 
  • Izvēlies koka rotaļlietas, kas ir dabīgas un izturīgas. Tās ne tikai būs estētiskas, bet arī noderēs vairākām paaudzēm. 
  • Atrodi to rotaļlietu, kas sevī ietver vairākas funkcijas. Tas dos prieku bērnam, līdzekļu ietaupījumu vecākiem un labumu planētai jeb lieku lietu skaita samazināšanu. 
  • Atceries, ka ne tikai burtu un ciparu spēles izglīto bērnus, bet arī tās rotaļlietas, kas veicina lomu spēles. 
  • Piedāvā bērnam arī tādas rotaļlietas, kas attīsta kustību prieku un muskuļus. Piemērs šim ir aktivitāšu jeb Piklera kubi, kas dod iespējas rāpties un aktīvi darboties.   
  • Populāra izvēle ir transformējamas mēbeles bērniem, kuru pielietojuma veids ir maināms. Svarīga ir arī ērta mēbeļu montāža, kas nesagādā liekas raizes un laika patēriņu.  

Noderīgi! Vai zinājāt, ka ir arī tādas bērnu mēbeles, kuru salikšana neprasa laiku un instrumentus? Zīmols „LiL HOUSE” ir izveidojis unikālu rotaļu māju dizainu. Spēļu namiņu var salikt jebkurš, vienkārši savietojot kopā plaknes. Tikpat ērti ir šādu spēļu māju izjaukt un glabāt palīgtelpā vai skapī.    

C:\Users\User\Documents\Edite\31949\Edite\PROJEKTI_2018\__SIA LIL HOUSE\Produkti\LIL-HOUSE-PRODUKTI\_____________namibijai\2.jpg

https://lil-house.com/product-category/rotalu-majas-s-izmers/?orderby=date&lang=lv

LiL HOUSE. Rotaļlietas no paaudzes paaudzei! 

Īpaši Tev - izmanto speciālo atlaižu kodu LILHOUSEPROMO un saņem 40% ATLAIDI jebkuram pirkumam mūsu mājas lapā! 

Mājaslapa: https://lil-house.com/?lang=lv

Facebook: https://www.facebook.com/lilkidshouse

Instagram: https://www.instagram.com/lilkidshouse