Gordu muti – nu Latgolys

Vai Tu nevari iedomāties savu rīta kafiju bez piena, pusdienu zupu bez krējuma, svētku picu bez gardi kūstoša siera vai mammas gatavotus biezpiena plācenīšus bez biezpiena? Ja Tu uz vismaz vienu no jautājumiem atbildēji apstiprinoši, tad nevelc garumā un nāc uz Latgales piena tirdzniecības vietām.

Latgales piens ir vienīgais pilna sortimenta piena produktu ražotājs Latgalē. Mūsu darbības galvenais moto ir – dabīgs un kvalitatīvs produkts. Ar savu produkciju mēs esam atrodami Latvijas lielākajās tirdzniecības ķēdēs, bet pilnu produktu sortimentu jūs atradīsiet mūsu tirdzniecības vietās un veikalos Preilis. Nāciet uz mūsu tirdzniecības vietām un mūsu plašajā piedāvājumā izvēlieties sev tīkamāko kausēto sieru, Čedara vai tējas sieru, biezpiena desertu un jogurtu, un tādus ikdienas produktus kā piens, sviests, krējums un biezpiens. Izvēlieties savus jau iecienītākos Latgales piena produktus vai atklājiet jaunas garšas. Esam pārliecināti, pie mums savu gardumu atradīs kā saldummīļi, tā arī sāļo garšu cienītāji.

Latgales piena filozofija ir, ka pateicības un atbalsta nekad nevar būt par daudz un tieši tāpēc mēs atbalstām un sakām lielu paldies Latvijas Goda ģimenēm, uzrādot 3+ Ģimenes karti mūsu tirzdniecības vietās un veikalos Preilis var saņemt 10% atlaidi piena produktiem. Mēs atbalstām arī seniorus, Latgales avīzēs Million, Latgales laiks un Vietējā Latgales avīze atrodami īpašie senioru kuponi, kuri dod 10% atlaidi kuponos norādītajiem piena produktiem.

Savus uzticamos klientus saucam par savējiem, tapēc katru mēnesi sagatvojam karstos piedāvājumus savējiem, lai gardākos piena produktus no Latgales iegādātos par draudzīgām cenām. Savējie piedalās mūsu rīkotajos konkursos un loterijās... 

Mums ir ar ko lepoties un tapēc mēs uzskatām, ka savējiem ir jātbalsta savējie - Esi savējais un atbalsti vietējo! Meklējiet mūs sociālajos tīklos @latgalespiens un www.latgalespiens.lv 

Latgales piena produkti: Gordu muti – nu Latgolys!