Ar mīlestību radītas lietas bērniem

Piedāvāju iegādāties ar mīlestību tamborētas un adītas lietas bērniem, kas gatavotas no kvalitatīva kokvilnas diega. Ikvienam valdziņam tiek pievienots daudz mīlestības, atbildības un sirds siltuma, ko noteikti jutīs ikviens mans mazais klients.

Tamborēšana un adīšana ir mana sirdslieta jau no bērnības, tāpēc varu droši teikt, ka mans hobijs šobrīd ir mans darbs. Tas piepilda manu dzīvi ar prieku.

Pati esmu lieliska dēliņa mamma un sākotnēji mazos rotaļu draugus un sedziņas veidoju viņa priekam un praktiskai lietošanai. Esmu saņēmusi komplimentus par darbiņu kvalitāti, krāsu izvēli, rūpīgo materiālu izvēli. Arī citas mammas vēlējās iepriecināt savus mazulīšus ar manis radītajiem darbiņiem.


Šobrīd piedāvājumā ir tamborētas un adītas, kokvilnas, bērnu sedziņas ar divu veidu izmēriem- 70/70cm un 80/100cm.

No mazajiem rotaļu draugiem piedāvāju: zaķēnus, astoķājus, lapsiņas, pelītes, bruņurupučus, lāčukus, zivtiņas, vaļus, suņus, dinozauriņus un kaķēnus.


Sortimentā atradīsiet arī grabulīšus - ozolzīles formā (īpaša veltīta puisīšiem) un zemenīte – meitenītēm. Kā arī mīļlupatiņas, monētu maciņus un citus sīkumiņus.Mazo cilvēciņu kājiņas sasildīs brīnišķīgi un silti, vilnas, alpaka zābaciņi.

Rotaļu draugus iespējams iegādāties kā grabulīti, gan kā mīļlupatiņu, gan kā tradicionālu rotaļlietu, kuru izmērus esmu īpaši pielāgojusi ērtus bērna rociņas satvērienam.

Svarīgākais, ko mēs varam darīt mūsu bērnu labā ir viņus mīlēt no sirds!


T.K. - Tatjana Kotova.Facebook: https://www.facebook.com/tkbernusedzinas