Mazo lāču produkti - dabiski un garšīgi

Ikkatra māmiņa zina, cik svarīgs ir veselīgs, uzturvielām bagāts uzturs mazulim, kas ir  būtisks priekšnoteikums, lai nodrošinātu bērnam labu veselību nākotnē, kā arī to, cik daudz laika būtu jāpavada virtuvē, lai sabalansēto un gardo maltīti pagatavotu katru dienu. Lai vairāk laika pavadītu kopā ar mazuli, veltot to pastaigām svaigā gaisā vai atpūšoties, noteikti gatavās maltītes bērniem, ēst gatavošanas rūpi atvieglo. Bērnu pārtikas sortimentu klāsts ir gana plašs, taču Mazo lāču produkti ir radīti atšķirīgi, iespējams ne tik ierasti, kā alternatīvie produkti, taču tie noteikti ir veselīgi un garšīgi. “Mazo lāču putra”  devīze  ir “dabiski ir garšīgi!” , tāpēc nevienā produktā netiek pievienoti garšas uzlabotāji, tādi kā saldinātāji, piena pulveris, eļļa u.c., tie garšo tieši tā, kā tiem jāgaršo- jūtama dabiska graudaugu un augļu garša. Mazo lāču produkti ir bioloģiski sertificēti, to ražošanai izmantotas tikai  bioloģiski audzētas izejvielas- lielākoties pilngraudi bez glutēna vai graudaugi, kuri  glutēnu satur pavisam maz un pārstrādāti augļi un dārzeņi.


 Mazo lāču produktu sortimentā šobrīd atrodami šādi produkti:

  • sausie putru maisījumi divu veida iepakojumos - ekonomiskajās stāvpakās un līdzi ņemšanas iepakojumos. Produkti paredzēti bērniem no 6 mēnešu vecuma;
  • maizītes jeb batoniņi bērniem no 10 mēnešu vecuma, kas ir lielisks gardums launagā vai pēc ēdienreizes, nedaudz sasmalcinot var lietot kopā ar jogurtu vai putru. Tas ir inovatīvs produkts bērnu pārtikā, bagāts ar šķiedrvielām un patiesi gards.. Šie produkti ir sertificēti bezglutēna produkti, tātad droši lietošanai bērniem ar glutēna nepanesamību;
  • biezzupas bērniem no 12 mēnešu vecumam līdzi ņemšanas iepakojumos- veselīga maltīte, lai kur tu arī dotos- mājās, izbraukuma vai lidojuma laikā. 


Sešu “Mazo lāču putra” darbības gadu laikā ir iezīmējušās māmiņu top izvēles, kuras ir nemainīgas gadu no gada un, pamatojoties uz šīm izvēlēm, tiek radīti arvien jauni produkti:

  • arvien vairāk priekšroka tiek dota pārtikai bez alergēniem, tāpēc nemainīgs līderis Mazo lāču putra” izvēlē ir putra ar griķiem, prosu, āboliem un ķirbjiem, kuras sastāvā ir super veselīgie zaļie griķi, balansam prosa un augļi.
  • ogas garšo maziem un lieliem, tāpēc arī ir ko piedāvāt- gan putra ar ogām, gan maizīte ar ogām ;
  • Putra ar plūmēm pret vēdera uzpūšanos un aizcietējumu. Plūmes satur šķiedrvielas, antioksidantus un vitamīnus- beta karotīnu, C un B1, B2 vitamīnus, nātriju, kāliju, dzelzi u.c.

“Mazo lāču putra” padoms: kad sāciet mazuļa piebarošanu ar putrām, noteikti sāciet ar garšām, kuras ir absolūti dabiskas, nesaldinātas. Lai bērniņš pierastu pie garšas, iesakām putrai sākotnēji pievienot mātes pienu vai piena maisījuma, šī garša bērnam būs pazīstama.

Atcerieties: līdz 2 gadu vecumam bērniņu pakāpeniski nepieciešams pieradināt pie jaunām garšām un nepiedāvājiet maltīti no pieaugušo ēdienkartes. Bērna organisms ir pārlieku jūtīgs un noteikti līdz šim vecumam nepieciešams izslēgt vairākus pārtikas produktus, tādus kā cukuru, medu, neapstrādātas zivis, desas, sēnes, sāļus, asus un treknus ēdienus, saldinātus un kofeīnu saturošus dzērienus.

Mazo lāču produktus atradīsi www.mazolacuputra.lv , kā arī RIMI Hyper veikalos visā Baltijā, lielākajos ELVI veikalos un mazākos vietējos eko veikaliņos.