No sēklas līdz traktoram un vēl vairāk…

AGRIMATCO (Agricultural Material Company) ir starptautisks lauksaimniecības uzņēmums, kas izveidots 1936.gadā ar mērķi palīdzēt zemniekiem ražot pēc iespējas augstākas kvalitātes produkciju – sniegt lauksaimniekiem zināšanas un pieredzi un piedāvāt labākos izejmateriālus un tehniskos risinājumus. Arī šodien uzņēmums neatlaidīgi turpina īstenot pirms gandrīz gadsimta aizsākto. Uzņēmumam ir vairāk nekā 50 filiāles un atvērti vairāk nekā 80 veikali visā pasaulē.

Latvijā Agrimatco darbojas kopš 1993.gada. SIA AGRIMATCO LATVIA komandā strādā agronomi, pieredzējuši dārzkopības eksperti un lauksaimniecības tehnikas speciālisti, kas palīdzēs un ar profesionālu padomu ieteiks labāko risinājumu katrai konkrētai situācijai. 

"Agrimatco Latvia" nozīmīgākie un populārākie produkti ir sēklas, augu aizsardzības un mēslošanas līdzekļi, dārzkopības palīgmateriāli un lauksaimniecības tehnika. Esam ieviesuši Latvijas tirgū vairākus inovatīvus produktus (piemēram, Kelpak, NovaTec) . Pirms jaunu produktu ieviešanas, tos rūpīgi izpētām: organizējam to izmēģinājumus un demonstrējumus, sniedzam sīkāku informāciju semināros. Izveidotas atsevišķas sēklu un pesticīdu tirdzniecības attīstības nodaļas. Pirms vairāk kā 20 gadiem tika izstrādāts īpašs sēklu piedāvājums privāto dārzu īpašniekiem, uzsākot sēklu ražošanu maza izmēra iepakojumos, kuri marķēti ar uzņēmuma logo. Šis produkts guvis lielu atsaucību Latvijā un tiek eksportēts arī uz pārējām Baltijas valstīm.

Uzņēmums specializējas arī lauksaimniecības un dārzkopības tehnikas un inventāra pārdošanā, kā arī sniedz tehnikas servisa pakalpojumus un pārdod rezerves daļas. Piedāvājumā ir plašs klāsts ar tehniku: traktori (Solis, Zetor), teleskopiskie iekrāvēji (Castloaders),  sējmašīnas (Junkkari, Monosem), smidzinātāji (Caffini) , tehnika dārzeņu audzētajiem (Checchi&Magli, Simon) un šķeldotāji (Junkkari). 

Tehnikas serviss nodrošina gan regulāras apkopes, gan remontdarbus, lai nodrošinātu klientu iekārtu efektīvu darbību. Rezerves daļu pieejamība garantē, ka klienti var ātri un efektīvi veikt nepieciešamos remontus un iekārtu apkopi, lai turpinātu darbus saimniecībās. 

Uzņēmuma veikalos Rīgā (Tīraines ielā 5c), Valmierā (Rīgas ielā 76a) un Iecavā (Rīgas ielā 49) kā arī e-veikalā www.agrimatco.lv piedāvājam preces gan lauksaimniekiem, gan mazdārziņu īpašniekiem. Reģionālie pārstāvji dodas tieši pie zemniekiem uz lauka, sniedzot konsultācijas un piegādājot nepieciešamās lietas.

Ja Jums ir jautājumi par mūsu produktiem vai pakalpojumiem, vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju, lūdzu sazinieties ar mums. Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums sasniegt savus mērķus un nodrošinātu veiksmīgu ražošanas procesu. Mums ir svarīgi, lai Jums izdodas! 

Veikali

RĪGA

Tīraines iela 5c, Rīga

Tālr. 29106592; e-pasts: [email protected] 

IECAVA

Rīgas iela 49, Iecava

Tālr. 26458969; e-pasts: [email protected] 

VALMIERA  

Rīgas iela 76a, Valmiera

Tālr. 25414342; e-pasts: [email protected]


E-veikals www.agrimatco.lv