Vai Donam ir cerība pārstāvēt Latviju Eirovīzijā?

Podkāstā “Laika kapsula”, kuru vada Mārtiņš Spuris, viesojas Dons. Viņam šogad ir lieli jaunumi – iznāks albums “Laiks”, būs koncerts, kā arī šogad piedalīsies “Supernova” ar cerību pārstāvēt Latviju lielajā Eirovīzijā. Vai tas izdosies?

Uz jautājumu – kāpēc tieši šajā albumā svarīgs laika koncepts un arī ir koncerts ar nosaukumu “Laiks” –, Dons atbild: “Šajā dzīves posmā laiks ir tas, kas man šķiet vissvarīgākais. Laika novērtēšana un tā plānošana. Tas ir tik, cik mums ir. Mēs pat nezinām – cik.”

Jaunais albums, pēc Dona vārdiem, ir procesā. “Jaunās dziesmas atlasītas. Tagad ir tā saucamais production. Jāslīpē, jāskrūvē! Ja katra dziesma ir uz 80 procentiem gatava, tad tie 20 parasti paņem visilgāk laika. Gan jau drīz ieraudzīs dienasgaismu!”

Mārtiņš Spuris uzsver, ka viens no šībrīža spilgtākajiem notikumiem ir – Dons šogad piedalās Supernovā atlasē uz lielo Eirovīziju. Kāpēc Eirovīzija un tieši tagad? “Dziesma atnāca pirmā, tad bija lēmums par Eirovīziju. Tas ir dziesmu pasākums – ne tikai, bet dziesma ir vienojošais faktors. Kolēģi ārzemēs vairākās atsevišķās valstīs iedvesmoja ar saviem vārdiem, ka šī ir īstā dziesma. Un es noticēju,” stāsta Dons.

Dons aizbraucis uz Rīgu pie Edgara Bāliņa. “Pie, iespējams, lielākā Eirovīzijas eksperta Latvijā,” pārtrauc Mārtiņš. Dons uzsver, ka tieši Edgara balss bija izšķirošā. Viņš atstāsta: “Edgar, – jā vai nē? Mēs varam laust gadiem neveiksmi, ka netiekam pāri šim pusfinālam? Mums vajag uzvarēt lielajā Eirovīzijā!” Un Edgars arī piekrita.

Vairāk par Donu, dziesmas “Hollow” tapšanu un disciplīnu, kas ved pie lielām lietām, uzzini podkāstā “Laika kapsula”!Foto: Ieva Leiniša/LETA