OPTIMUS.LV – mēbeļu lielveikals

Iestājoties tumšajam gada periodam, kad ļoti daudz laika pavadām iekštelpās ir īpaši svarīgi parūpēties par savu labsajūtu un veselību. Viens no priekšnoteikumiem stiprai imunitātei un veselībai ir kvalitatīvs miegs. Bieži domājām - kāpēc trūkst spēka, kāpēc pamostos jau noguris, parādās dažādas muguras problēmas. Kā viens no iemesliem ir nepiemērota matrača izvēle vai vienkārši matracis jau ir nokalpojis un laiks iegādāties jaunu.

Optimus Comfort ir uzticami matrači, ērti spilveni, universāli virsmatrači un augstas kvalitātes gultas! Mūsu misija ir radīt un uzturēt labāko servisu un produktu, kas atbilst klientu vēlmēm. Tāpēc mēs nestāvam uz vietas, bet pastāvīgi pētam patērētāju vēlmes un uzlabojam savus produktus: mēs atbildam uz atsauksmēm, paplašinām preču klāstu, piedāvājam drošus materiālus, uzturam konkurētspējīgas cenas, uzlabojam ērtu iepirkšanos tiešsaistē.

Kārtīgi izgulēties, uzņemt spēkus jaunai dienai, attālināties no problēmām, atgūt sparu un enerģiju – tas ir tas, ko vēlas klienti. Un tieši šādas īpašības ir Optimus Comfort matračiem. Apstrādājot katru pasūtījumu, mums ir svarīgi izprast klienta vajadzības un nodrošināt preci, kas patiesi sniegs labumu. Apmierināts klients ir ne tik daudz veiksme, cik kompetences apliecinājums!

Klientu prasības un gulēšanas paradumi ir tikpat dažādi cik mūsu matrači. Dažiem patīk gulēt uz cietas vai gandrīz cietas virsmas. Dažiem nav lielāka prieka par “noslīkšanu” mīkstā, gaisīgā gultā, kāds meklē tehnoloģiski modernāko matraci un kāds meklē veidu, kā ērtāk gulēt uz dīvāna. Mums ir risinājums katra klienta vēlmēm. Viss, kas Jums jādara, ir jāpasaka mums savas vēlmes un mēs piemeklēsim atbilstošu produktu. Pat ja jums ir nepieciešams nestandarta izmēra matracis, mēs to izgatavosim pēc pasūtījuma.

Spilveni - mīksti, klasiskas formas, pildīti ar silikonizētu šķiedru – holofiberu, kas nodrošina patīkamu gaisīgumu un elastību. Holofiber ir silikonizēta pildviela, mazas, gandrīz bezsvara bumbiņas. Lielos daudzumos tie rada spilvena gaisīgumu un elastību. Šī materiāla izmantošana ir ļāvusi radīt mīkstus izstrādājumus, kas nodrošina pienācīgu atbalstu galvai un kaklam. Holofiber ir vienmērīgi sadalīts spilvena iekšpusē un ilgstoši saglabā spilvena sākotnējās īpašības. Galvenā priekšrocība ir tā hipoalerģiskums un drošība. Neuzkrāj mitrumu un neveidojas putekļu ērcītes.

Matrača pārvalki (protektori) Aizsargpārvalka galvenais mērķis, neatkarīgi no papildu īpašībām, ir aizsardzība pret netīrumiem, mitrumu, kukaiņiem un mikrobiem, kā rezultātā palielinās matrača kalpošanas laiks. Modeļus izšķir pēc vairākiem kritērijiem. Standarta versija ir izgatavota no viegliem sintētiskiem materiāliem, galvenā priekšrocība ir viegla mazgāšana un ātrā žūšana. Ūdensizturīgie pārvalki ir ideāli piemēroti kā maziem bērniem, tā brokastot mīļotājiem gultā. Membrānas audums neļaus nejauši izšļakstītai kafijai iesūkties matracī.

Plānie matrači/virsmatrači (topperi) Plānais matracis/virsmatracis (toppers) ērts un kompakts, var būtiski uzlabot miega un atpūtas kvalitāti. Ja guļamvieta ir nedaudz nolietota, zaudējusi ortopēdiskās īpašības un miega laikā ir jūtams diskomforts, tad kaut kas jādara. Vienkāršākais un lētākais variants ir iegādāties virsmatraci, kas var padarīt guļamvietu atkal ērtu un nodrošināt tai nepieciešamās ortopēdiskās īpašības. Izmantojot virmatraci, var noņemt nelīdzenumus no dīvāna virsmas un tādējādi padarīt gulēšanas vietu ērtāku. Var izmantot arī kā aizsardzību pret netīrumiem un matrača pārvalka nodilumu. Var nedaudz palielināt guļvietas augstumu vai mainīt tās stingrību. Virsmatračiem nav jābūt dārgiem. Mūsdienu ražotāji piedāvā arī budžeta iespējas, arī augstas kvalitātes un ērti. Ērtības labad virsmatrači ir viegli sarullējami. Šādi virsmatračus jāiegādājas, ja ir jāizmanto laiku pa laikam, nevis pastāvīgi. Virsmatračiem ļoti plašs pielietojuma spektrs!

Matrači Pilnvērtīga dzīve nav iespējama bez ērtiem dzīves apstākļiem. Pēc saspringtas darbā pavadītas dienas, smaga darba skolā vai augstskolā, ķermenim ir jāatjauno spēki un enerģija, lai gūtu jaunus panākumus. Ikdienas veselīgs miegs palīdz to sasniegt. To veicinās relaksējoša atmosfēra guļamistabā, kas radīta ar mierīgu sienu toni, aizkaru, citu tekstila aksesuāru palīdzību, pareizu apgaismojumu un ergonomiskām mēbelēm. Taču īpaši svarīga ir guļammatrača iegāde gultai, tam jābūt kvalitatīvam, ar ortopēdisku iedarbību un jānodrošina komforts dienas un nakts atpūtas laikā. Tāpēc cenai nevajadzētu būt noteicošajam faktoram, bet tajā pašā laikā kvalitatīvām precēm nav jābūt dārgām, un tam pierādījums ir mūsu Optimus Comfort līnijas produkti.

Plašākais matraču sortiments kā arī mēbeļu piedāvājums katrai mājas istabai vai birojam pieejams internetveikalā www.optimus.lv vai OPTIMUS MĒBELES veikalos visā Latvijā. Optimus mēbeles ir lielākais mēbeļu tīkls Latvijā ar 32 veikaliem lielākajās Latvijas pilsētās, kura veiksmes pamatā ir draudzīgākās cenas un uz vietas apskatāmais plašais sortiments.

www.optimus.lv