Augstākās kvalitātes zivju produkti - SIA “DAGI”

SIA “DAGI” ir neliels uzņēmums, kas pirms nu jau vairāk nekā 30 gadiem savu darbu sāka kā ēdināšanas un pārtikas preču tirdzniecības uzņēmums, bet drīz pēc tam specializējās zivju pārstrādē. Ražotne atrodas Ogres novadā, Lēdmanes pagasta “Ziediņos”. Produkcijas klāstā ir zivju preservi, karsti un auksti kūpinātas zivis, ceptas un kūpinātas zivis želejā, tāpat, lai piedāvājumu paplašinātu, šobrīd tiek strādāts pie zivju smēriņu, zivju grildesu un cīsiņu receptēm. 

Uzņēmumā atzīst, ka viena no viņu pamatvērtībām ir pieredzējušie un profesionālie darbinieki, un tieši komandas darbs ļauj sasniegt nospraustos mērķus. Lai attīstītos, saglabātu savu konkurētspēju un augsto produkcijas kvalitāti, ražošanā tiek ieviestas mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas. 2018. gadā veikta kūpināšanas ceha rekonstrukcija, kas ļāva veiksmīgi uzsākt karsti un auksti kūpināto zivju produkcijas ražošanu, piedāvājot to gan vietējā tirgū, gan eksportējot. Savukārt, rūpējoties par apkārtējo vidi, uzsākta produkcijas iepakošana stikla tarā, un pielietojot jaunākās iepakošanas tehnoloģijas, SIA “DAGI” daļai saviem produktiem nodrošina realizācijas laiku līdz pat 180 dienām. 


Kopš 2015. gada uzņēmuma ražotajiem zivju produktiem piešķirta pārtikas produktu kvalitātes zīme “Bordo karotīte”, kas apliecina - pilns produktu ražošanas cikls tiek veikts Latvijā, un produkts atbilst paaugstinātas kvalitātes standartiem. Savukārt šogad SIA “DAGI” ražotā “Siļķu fileja skandināvu gaumē” saņēma Latvijas Tirgotāju asociācijas balvu “Gada prece 2022”. 

Šobrīd uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz piecām valstīm, tāpat tiek strādāts pie jaunu sadarbības partneru piesaistes, lai palielinātu pārdošanas apjomus un nostiprinātos gan vietējā, gan citu valstu tirgos.  

SIA Dagi produkciju vari atrast lielākajās Latvijas veikalu tīklu ķēdēs un katru sestdienu esam arī Kalnciema ielas kvartāla tirdziņā ar mobilo kūpinātavu. 

www.dagi.lv