Rosina apsūdzēt 84 gadus vecu sievieti par vīrieša nogalināšanu, visticamāk, ar pannu

Valsts policija rosinājusi Rīgas Pārdaugavas prokuratūrai apsūdzēt 84 gadus vecu sievieti par vīrieša nogalināšanu, visticamāk, ar pannu, informēja policija.

2022.gada 17.decembrī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Rīgā, Torņakalnā, kur bija 1957.gadā dzimis vīrietis ar acīmredzamiem miesas bojājumiem galvas apvidū.

Par minēto faktu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informēja Valsts policiju. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē, tomēr no gūtajiem ievainojumiem 19. decembrī slimnīcā mira. 

Policija aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu 2023.maijā aizturēja kādu 1940. gadā dzimušu sievieti. Viņa iepriekš nebija nonākusi policijas redzeslokā.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka 2022.gada 17. decembrī vīrietis bija atnācis ciemos pie sievietes un lietoja alkoholiskos dzērienus. Kādā brīdī, pirmstiesas izmeklēšanai nenoskaidrotu apstākļu dēļ, sieviete nodarīja vīrietim smagus miesas bojājumus, iesitot ar trulu priekšmetu, visticamāk pannu, vismaz 15 reizes galvas apvidū.

Kriminālprocess kvalificēts par smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem.

Tāpat aizdomās turētajai personai piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.


Foto: Freepik; ilustratīvs